Şirin Sanayi Sitesi

Beylikdüzü, İstanbul

+90 212 623 01 90

Müşteri Hizmetleri

info@canpetplastik.com
satis@canpetplastik.com.tr

E-mail

Temizlik Ürünleriniz için Kaliteli PET Ambalaj

PET ambalaj ile evde güvenli bir yaşam alanı

Bir süpermarkete, kendin yap mağazasına veya eczaneye girdiğinizde ve PET ambalajları görmezden gelemezsiniz. Ev ürünleri üreticileri, ürünlerini sunmak için giderek daha fazla PET'i tercih ediyor. Mantıklı, çünkü bunlar kendiniz, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için daha güvenli bir yaşam alanı sağlar.

Canpet, standart PET ambalajlarda en geniş seçeneği sunar. Temizlik ürünleri, bahçe ürünleri veya kendin yap ürünleriyle ilgili olsun. PET'e ek olarak, her biri kendi avantajları ve dezavantajları olan farklı plastik türleri arasından seçim yapabilirsiniz.

PET'in Avantajları: Yüksek kaliteli, şeffaf ve parlak

PET'in güzel bir özelliği şeffaf olmasıdır. Bu, yüksek kaliteli, parlak bir görünümle birlikte bu malzemeyi temizlik ürünleri gibi çeşitli ürünler için son derece uygun hale getirir.

PET ve HDPE şişeler ve yüzey temizleyiciler, banyo ve mutfaklar için dozaj şişeleri ve aynı zamanda gümüş ve altın cilalama gibi ürünlerin ambalajlarlanmasında marka elçiniz olabilir ve özel bir etiket tasarımı markanız için tanınabilir bir kimlik oluşturabilir.

Özelleştirilmiş plastik ambalaj

Gerçekten ayırt edici olmak, benzersiz bir şekil ile de yapılabilir. Tamamen bireysel bir tasarımı tercih ederseniz, tasarımcılarımız şekilden renge ve dekorasyona kadar her ayrıntıyı sizinle birlikte düşüneceklerdir. İstenilen görünüm, işleme ve dayanıklılık, mevzuat ve yönetmelikler açısından en iyi plastiği birlikte seçiyoruz.

Canpet ayrıca 3D yazıcılara sahiptir, böylece bir numune aracılığıyla tasarladığınız ambalajın gerçek hissini hemen elde edersiniz.